Szkolenia

Kwalifikowany Pracownik Ochrony – szkolenia

Zapraszamy na szkolenia oferowane przez naszą agencję ochrony.

  • przygotowujące do wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
  • doskonalące techniki strzeleckie
  • kierowników bezpieczeństwa
  • pracowników służb porządkowych i informacyjnych
logo

Kontakt

AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA
„SILVER SECURITY” Legutko Spółka Jawna
ul. Pomianowska 7, 32-800 Brzesko
Tel/Fax: 14 685 87 85
Tel. Kom.: 608 087 950, 660 662 350, 697 957 789
E-mail: biuro@silversecurity.com.pl
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Kwalifikowany pracownik ochrony

Dbałość o interesy Zleceniodawców, szeroko pojmowana ochrona ich mienia to zadania, które powinien spełniać kwalifikowany pracownik ochrony Małopolskie to region działania Silver Security, elitarnej grupy docenianej przede wszystkim za profesjonalizm.

Dbałość o to co najważniejsze

Wieloletnie doświadczenie Silver Security skupia się wokół dostarczania bezpieczeństwa naszym Klientom. Dbamy o powierzone mienie i sumiennie wykonujemy nasze zadanie, wykazując się odpowiedzialnością i solidnością. Głównym przesłaniem jest zabezpieczenia mienia w sposób należyty i rzetelny.

Silver Security to ludzie godni zaufania. Szczególną uwagę przykładamy do kwalifikacji naszego zespołu i niezmiennie dbamy o ich wysokie kompetencje. Nieposzlakowana opinia jest jednym z głównych i absolutnych warunków.

Szkolenia ochrony podnoszące kwalifikacje

Wiemy, po jak bardzo delikatnej materii się poruszamy. Z jednej strony mamy obowiązek wypełnienia swoich zadań, z drugiej niejednokrotnie jesteśmy biernymi uczestnikami prywatności naszych Klientów. Dbamy o to, by wszyscy nasi pracownicy wyróżniali się najwyższymi uprawnieniami i wysoką kulturą osobistą.

W palecie naszych usług są także te poszerzające i podnoszące standardy, którymi powinien wyróżniać się kwalifikowany pracownik ochrony Małopolska - jako główny obszar naszego działania, to także miejsce licznych, profesjonalnych szkoleń kierowanych do osób pragnących rozpocząć karierę w branży ochroniarskiej.

Proponujemy kompleksową edukację tj.:

- szkolenia ochrony
- doskonalenie technik strzeleckich
- kursy na kierowników bezpieczeństwa
- kursy kwalifikacyjne pracowników służb porządkowych i informacyjnych
- kursy kwalifikowanych pracowników ochrony

Zgodnie z zasadami

Zarówno nasze działania zawodowe, jak i szkolenia odbywają się zgodnie z poszanowaniem litery prawa. Ściśle przestrzegamy wytycznych zawartych w Ustawie z dnia 22.08.1997r. o ochronie osób i mienia (Dz. U. z 2005 r. Nr 145, poz. 1221, z późn. zm.) oraz jej dalszymi rozporządzeniami.

`